Centrum pro rodinu a sociální péči

Vedoucí služby pro pěstounské rodiny, sociální pracovník

Měli byste mít či umět:

  • kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • zkušenost s prací v oblasti sociálně-právní ochrany dětí
  • znalost a orientaci ve Standardech kvality sociálně-právní ochrany dětí
  • schopnost práce s dětskými i dospělými klienty
  • časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • komunikační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost
  • motivaci pro práci v neziskové organizaci
  • kladný vztah ke křesťanským hodnotám
  • trestní bezúhonnost

Vaší výhodou je:

  • zkušenost s vedením týmu
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká:

  • vedení služby pro pěstounské rodiny, vedení malého týmu
  • přímá práce s pěstounskými rodinami (terénní i ambulantní)
  • tvorba a aktualizace Standardů kvality sociálně-právní ochrany dětí
  • vedení administrativy spojené s výkonem služby
  • kontrola čerpání státního příspěvku na výkon sociálně-právní ochrany dětí
  • koordinace e-learningových kurzů, podílení se na vzdělávacích akcích
  • příprava podkladů pro projekty

Získáte:

  • různorodou a smysluplnou práci
  • pravidelnou supervizi a další vzdělávání v oboru
  • zázemí organizace s více než 25 letou tradicí
  • stabilní pozici, smlouvu na dobu určitou 2-3 s předpokladem prodloužení
  • nástup od 1. 7. 2019, případně dle domluvy
  • 8 hodinový pracovní úvazek
  • hrubá mzda ve výši 20 000 - 24 000 Kč dle zkušeností
  • příplatek za vedení služby
  • 6 týdnů volna za rok

V případě zájmu připojte k Vaší reakci profesní životopis, motivační dopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Uchazeči vybraní do dalšího kola výběrového řízení budou pozváni telefonicky. Zaslané materiály se uchazečům nevrací, po skončení výběrového řízení budou vymazány a skartovány.

Organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě nenaplnění jejích požadavků.

Adresa
Biskupská 280/7, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum pro rodinu a sociální péči, Hana Lokosová
605 920 542
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.