Co vás čeká

- přímá práce s dětmi a mládeží v klubu a v terénu

- vedení výkaznictví a administrativy ke službě

- spolupráce při rozvoji služby

- výjezdní akce s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zájem o práci s dětmi a mládeží

- výuční list nebo středoškolské vzdělání

- dobré organizační a komunikační schopnosti

- pracovní nasazení, svědomitost, samostatnost, spolehlivost

- trestní bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete mít

- zkušenosti s prací s dětmi a mládeží

- povědomí a zájem o práci v sociálních službách

Co vám můžeme nabídnout

- práci v malém dobrém kolektivu

- profesní podporu a supervizi

- doplnění kvalifikace v kurzu pro pracovníky v sociálních službách

- prožnou pracovní dobu

- dobré spojení vlakem z centra Prahy

Společnost
LECCOS, z.s.
Adresa
Žižkova 508, Český Brod
Družstevní 759/3, Poděbrady – Poděbrady III
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 22 000 – 23 700 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.