Máte zkušenosti, jste akční a baví vás reklama? Tak hledáme právě vás!

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

  • Zkušenosti z reklamní agentury min. 3 roky
  • Zkušenosti s vedením ATL, BTL a digitálních projektů
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Organizační a komunikační znalosti
  • Schopnost efektivně řídit náklady
  • Znalost AJ komunikativní
  • Smysl pro humor

CO BUDETE DĚLAT:

  • Komunikovat s klienty a zjišťovat jejich potřeby
  • Řídit projekty, koordinace napříč firmou
  • Hlídání rozpočtů a realizace projektů

NA OPLÁTKU NABÍDNEME:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Práci v kolektivu fajn lidí
  • Spolupráci se zajímavými klienty
  • Firemní benefity (plně hrazenou multisport card, 5 sick-days)
  • Nástup dohodou
  • Práce na ŽL

Společnost
SCHOLZ & FRIENDS s.r.o.
Adresa
Zlatnická 1582/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel