Společnost FOTE s.r.o. je zavedenou českou strojírenskou společností. Na trhu působíme více než 12 let.
Zabýváme se průmyslovou automatizací, konstrukcí jednoúčelových strojů i celých výrobních linek a poskytování služeb formou externího engineeringu. Jsme zaměřeni zejména na oblast automotive.
Zakládáme si na osobním přístupu, slušnosti a čestném jednání vůči všem svým partnerům a samozřejmě i zaměstnancům.
Pro práci využíváme nejmodernější technologie, hardware i software. Abychom si zachovali flexibilitu, udržujeme si plochou organizační strukturu s krátkým rozhodovacím procesem a kompaktním týmem.
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici:

SENIOR PROGRAMÁTOR PLC

Co vás čeká

  • Programování PLC
  • Odladění jednotlivých částí programů a zprovoznění přímo u zákazníka
  • Podpora a předávání zkušeností juniorním programátorům
  • Samostatná i týmová práce
  • Spolupráce s konstrukčním a výrobním oddělením
  • Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici
  • Znalost oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky
  • Podmínkou je znalost řídicího systému Allen-Bradley nebo Siemens
  • Zkušenosti s programováním robotů jsou vítány
  • Znalost pneumatických pohonů výhodou
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Práci dokážeme přizpůsobit introvertním i extrovertním povahám!

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměny z projektů
  • Zavedenou společnost se stabilním zázemím
  • Systém benefitů a výuka jazyků přímo ve firmě
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Po dohodě možnost flexibilní pracovní doby
  • Možnost částečné práce z domova
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Péče o Váš profesní i osobní rozvoj (vzdělávání, kurzy, workshopy)
  • Možnost kariérního růstu (rozšíření expertízy)
  • Možnost podílet se na rozvoji týmu a společnosti
  • Pohodlné parkování v areálu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce. Těšíme se na Vás!

Společnost
FOTE s.r.o.
Adresa
U továren 1282/31a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Výroba a průmysl, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.