Moderní a úspěšná rozhlasová stanice, součást multimediální skupiny, přijme nové spolupracovníky.

Technik Dohledového Centra

Náplň Vaší práce:

  • kontrola televizních a rádiových vysílacích systémů včetně podpůrných technologií
  • komunikace se zákaznickými monitorovacími centry
  • komunikace se servisními techniky
  • administrace a reporting událostí
  • práce s databázovými systémy

Jaké profesní znalosti očekáváme a jsou výhodou:

  • přehled o základních technologiích v telekomunikační oblasti výhodou
  • práci na PC - uživatelská znalost Microsoft Office
  • min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru s maturitou
  • řidičské oprávnění skupina B
  • čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu
  • týmová spolupráce
  • vysoké pracovní nasazení

Jak se Vám odměníme a co nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • přátelský a funkční tým
  • firemní produkty/vstupenky na koncerty, festivaly
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy
  • pracoviště v Ostravě

Společnost
Digital Broadcasting s.r.o.
Adresa
Stavební 992/1, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Digital Broadcasting s.r.o., Julie Wondrová