Společnost COM PLUS CZ, a.s. je na trhu informačních a telekomunikačních technologií již od roku 1993, tedy 25 let. Působí po celém území České republiky.
Více informaci o naší společnosti naleznete na internetových stránkách www.complus.cz

Operátor HelpDesku IT

NÁPLŇ PRÁCE

• Komunikace s firemními zákazníky (telefon, email, požadavky)

• Evidence, eskalace a správa požadavků zákazníka

• Komunikace s řešiteli požadavků

• Práce v tiketovacích nástrojích

• Dohledová činnost

• Udržování aktuálních informací vytváření nových v procesní dokumentaci, postupech

• Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích

• NEjedná se o pracoviště zajišťující prodej

PŘEDPOKLADY

• SŠ vzdělání

• Ovládání MS Office

• Uživatelská znalost MS Windows

• Základní přehled o IT

• Dobré komunikační schopnosti

• Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost a

• Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti

• Znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

• Hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem na 2 roky s možností prodloužení

• Práce ve standardní prac. době (8h. směny v prac. dnech)

• Práce ve směnném režimu 24x7 (12h. směny; denní x noční)

• Příplatky za práci v noci, svátcích a o víkendu

• Výkon práce v příjemném, mladém kolektivu

• Vstupní proškolení před samostatnou činností

• Fixní plat ve zkušební době -> Navýšení a prémiovou složku po zapracování

• Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky a činnost na klíčových projektech firmy

• Podílení se na vytváření nových pracovních postupů

• Možnost osobního i profesního růstu

• Sickdays, příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
COM PLUS CZ a.s.
Adresa
U Vlečky 3086/6, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

COM PLUS CZ a.s., Dana Šabatková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.