Samostatná finanční účetní(centrum Prahy 10)

Významná obchodní společnost v centru Prahy 10 přijme do HPP pracovnici do pozice:

**Samostatná finanční účetní.**

Požadavky:

* SŠ vzdělání-maturita

*perfektní znalost ČJ nebo případně slovenštiny

*nejméně 3 roky praxe na pozici samostatná

*znalost účetní problematiky,legislativy,předpisů a příslušných zákonů

*znalost účetního systému Pohoda a nebo Helios-velkou výhodou-ne podmínkou

* zkušenost v oblasti účtování nemovitostí,

*znalost DPH v oblasti nemovitostí

*zkušenost s evidencí a vyúčtování služeb nájemníků (používaný systém SSB2000).

Pracovní náplň:

· kompletní zpracování účetnictví několika malých nemovitostních společností včetně zpracování přiznání k DPH, evidence nájemníků a vyúčtování služeb

*zpracovávání měsíčních inventur účtů

*roční závěrka je v kompetenci hlavní účetní

· evidence majetku včetně odpisů a inventarizace

· pokladna

· zpracování a zaúčtování faktur přijatých

· zpracování bankovních transakcí – úhrady

· účtování bankovních výpisů

· zastupitelnost fakturace

· zastupitelnost v rámci oddělení

· inventarizace účtů

· elektronická archivace účetních dokladů

· spolupráce a příprava podkladů při měsíční závěrce a roční uzávěrce

· pomoc hl. účetní s další agendou dle potřeby

· práce s excelem (analýzy, statistiky)

· fakturace i jiná účetní problematika v rámci zástupu s kolegy

· jiná účetní problematika v rámci firemní skupiny v rámci zástupu s kolegy

· angličtina na komunikativní úrovni - výhodou ne podmínkou

Nabídka:

· Pracovní smlouva na dobu neurčitou (po 1 roce zaměstnání) v případě domluvy i ihned při nástupu

· Nástupní plat: 35.000 btto, po zapracování nebo po ZD 39.000 btto

*v případě, že firma plní ekonomické ukazatele-roční odměna ve výši jednoho měsíčního platu

*stravenky 100 kč

*sick days: 4 dny /rok

*poukázky volnočasových aktivit ve výši 2100 Kč na pololetí

*firemní lekce AJ

*částečně klouzavá pracovní doba

*pracoviště centrum Prahy 10

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.