Amelie z. s. - psychosociální pomoc pro onkologicky nemocné a jejich blízké

Sociální pracovník Centra Amelie v Praze

Amelie, z.s.

otevírá výběrové řízení na pozici

Pracovní úvazek: 0,2 DPP nebo DPČ

Nástup: září 2019 nebo dle dohody

Místo realizace: Praha

Platové podmínky: 26 tisíc Kč při plném úvazku a po zapracování

Popis pracovní pozice:

Přímá práce s klienty Centra Amelie v Praze v individuálních a skupinových aktivitách v rámci sociální služby i mimo ni. Spolupráce na metodické práci a v projektech v rámci Amelie, rozvoj a plánování programů v rámci své odbornosti, spolupráce na komunikaci odbornosti v rámci spolupráce s jinými organizacemi a odborníky ze zdravotnictví i mimo něj. Práce v multidisciplinárním týmu.

Požadavky:

- VOŠ nebo VŠ vzdělání

- velmi dobré znalosti v sociálně právní oblasti (důchody, dávky, postupy)

- počítačová gramotnost v rozsahu běžné práce s kancelářskými programy (MS-Office, internet)

- pracovní praxe min. 3 roky přímé práce s klientem v poradenství

- schopnost pracovat v multidisciplinárním týmu

- motivace k práci s cílovou skupinou onkologicky nemocní a jejich blízcí

- velmi dobré komunikační dovednosti

- způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabídka:

- práce v motivovaném a vstřícném týmu

- profesního vzdělávání a růstu

- vedení velmi zkušeného sociálního pracovníka

- možnosti podílet se na rozvoji sociální práce a péče

- zázemí zavedené a odpovědné neziskové organizace

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky

Uzávěrka: průběžná

Výběrové řízení proběhne v prostorách Centra Amelie v Praze.

Amelie, z.s., Šaldova 15, Praha 8,

zodpovědná osoba: Michaela Čadková Svejkovská, tel: 608 458 282

www.amelie-zs.cz

Adresa
Šaldova 337/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.