AUTRONIC, s.r.o. Simona Sitnianska Chrustenice 270 270, 267 12 Loděnice u Berouna - Chrustenice, Česká republika 602648811

Marketing/podpora velkoobchodu dekorací. I pro absolventy

Co vás čeká

  • Úprava a tvorba produktových fotografií
  • Posprocessing fotografií (práce s Adobe Photoshop, Nikon Photo Suite)
  • Zpracování grafických materiálů (podpora velkoobchdu,tvoření nabídek)
  • Práce s interním informačním systémem
  • Vytváření reklamních bannerů pro eshopy a sociální sítě
  • Udržování přehledu o prodávaném sortimentu
  • Spolupráce s ostatními úseky společnosti (nákup, marketing,…)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené minimálně středoškolské vzdělání
  • Cit pro detail a estetické cítění
  • Nadšení pro fotografii
  • Základy práce s počítačem
  • Zkušenosti s programy Adobe Photoshop
  • Schopnost organizovat si vlastní práci s ohledem na priority
  • Chuť, nadšení a zapálení do práce
  • Pracovitost, samostatnost a loajalitu
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

  • Základní mzdu a motivující pohyblivou složku
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravování, dny dovolené navíc,…)
  • Práci na HPP
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Podporu a zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti

Společnost
AUTRONIC, s.r.o.
Adresa
Chrustenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik, Designer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.