Autodraft potřebuje posilu!


Co budete dělat
V pražském showroomu nám chybí někdo, kdo by našim klientům připravoval úvěry a pojištění. A dělal jim tak radost skvělými produkty. Konkrétně to znamená kalkulace, příprava smluv a dokladů k prodeji, komunikace s klienty.

Koho hledáme
Hledáme vás, protože jste od přírody pečlivá a spolehlivá a máte přirozenou chuť dělat věci dobře. To nám úplně stačí. Všechno ostatní vám ukážeme, zaučíme, pomůžeme.

Kde a kdy
Jednoduše: Praha–Vršovice, part-time. Čeká vás příjemné klidné prostředí prostorného showroomu ve Vršovicích. A nemusíte nám ani obětovat všechen váš čas. Práce je tu zhruba na poloviční úvazek, takže u ní ještě hravě stihnete ještě studium nebo rodinu.

Kdo jsme
Autodraft je síť showroomů s prémiovými zajetými auty. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás.

Máte zájem?
Stavte se to probrat nad šálkem kávy.
Volejte Ing. Lucii Krškovou na telefonu 736 244 732


Informace o pozici

Společnost
AutoDraft ČR s.r.o.
Adresa
Přípotoční 1519/10b, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Finanční analytik, Konzultant, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


AutoDraft ČR s.r.o., Lucie Kršková
736 244 732