Máte zkušenosti se správou nemovitostí, práce s PC a MS Office Vám není cizí? Pečlivost a zodpovědnost jsou Vašimi přednostmi?

Tak právě Vás hledáme na pozici ZÁSTUPCE TECHNICKÉHO ŘEDITELE do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

Pokud rádi pracujete v přátelské atmosféře s týmovým duchem, tak jste tím správným uchazečem pro nás.

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Stravenky, mobil, notebook, osobní vůz
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Čistý trestní rejstřík
  • Dobrá znalost MS Office a práce s PC
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Ochota učit se nové věci
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • kontrola a dozorování objektů
  • pravidelný reporting
  • zajišťování technických revizí a kontrol
  • zpracování cenových nabídek a objednávek
  • e-mailová a telefonická komunikace
  • administrativní práce spojená se svěřenou agendou

Společnost
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
U Mostu 1867/2, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o., Eva Šotkovská
00420 323 605 654