Euromedia Group, a. s., patří mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola. Do našeho portfolia patří Knihkupectví LUXOR i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Metodik/ odborný konzultant pro anglický jazyk (regionální z

Pro divizi angličtiny Ventures Books, která je výhradním dovozcem anglických výukových materiálů nakladatelství Pearson a zároveň distributorem ostatních cizojazyčných nakladatelství, hledá společnost Euromedia Group, a.s. nového kolegu / novou kolegyni.

Náplň práce:

· Metodická podpora marketingového oddělení

· Metodické poradenství učitelům

· Rozvoj a udržování vztahů s významnými zákazníky – návštěvy, telefonáty

· Akvizice nových zákazníků

· Reprezentace společnosti na konferencích

· Příprava a realizace metodických seminářů, webinářů a ukázkových hodin

· Sledování dění na trhu a aktivit konkurence

· Příprava metodických materiálů – slovníčků, metodických příruček, ŠVP, doložek

· Spolupráce na tvorbě propagačních materiálů

· Práce s databází klientů – administrativní činnost

Požadujeme:

· Vysokoškolské vzdělání

· Výbornou znalost anglického jazyka min. na úrovni C1

· Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

· Praxi min. 3 roky na pozici učitele angličtiny

· Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

· Chuť učit se novým věcem

· Aktivní přístup

· Uživatelskou znalost PC

· ŘP sk. B – aktivní řidič

· Ochotu cestovat

Nabízíme:

· Různorodou a samostatnou práci v kanceláři i v terénu

· Kancelář v Praze a cesty po celé ČR nebo možnost regionálního působení na Moravě (práce

z domova a cesty v regionu Morava)

· Notebook, mobilní telefon, v případě regionálního působení na Moravě služební automobil

· Stravenky, Multisport kartu, 5 týdnů dovolené

· Nástup červenec 2019 nebo dohodou

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935