Do našeho týmu hledáme posily na pozice
Junior Social Media a E-Commerce Manager

Ragwear je od roku 1997 úspěšnou značkou streetové módy se sídlem v Praze, řízenou majitelem. Pro zřízení a údržbu našeho e-shopu hledáme vysoce motivovaného a kreativního člověka, který by měl zájmem o dlouhodobou a dynamickou spolupráci ve společnosti, pro kterou je oblast udržitelnosti stále důležitější.

Náplň práce:
- odpovědnost za celkové elektronické obchodování v úzké spolupráci s externími agenturami
- tvorba a zavádění prodejních a marketingových konceptů, věrnost zákazníků a získávání nových klientů
- průběžná aktualizace obsahu včetně tvorby textového a fotografického materiálu
- dohled na prodejní procesy (sledování KPI)
- odpovědnost za všechny kanály sociálních médií (plánování kampaní, tvorba obsahu)
- zákaznická podpora a poradenství
- externí a interní komunikace naší značky a PR

Naše požadavky:
- titul v oboru e-commerce/marketing či podobná kvalifikace
- velmi úzký vztah k módě a životnímu stylu
- hluboká znalost v oblasti práce se sociálními médii
- zkušenost se systémy pro spravování obsahu a webovými analytickými nástroji výhodou
- samostatnost a orientace na řešení problémů, vysoké požadavky na kvalitu
- silné analytické, strukturované myšlení a koncepční dovednosti
- komunikační schopnosti, odhodlání, kreativita, spolehlivost, flexibilita a týmová práce
- zájem a znalost v oblasti udržitelnosti
- velmi dobrá znalost němčiny a anglictiny
Nabízíme:
- zodpovědnou a různorodou práci v mladém mezinárodním kolektivu
- dynamické pracovní prostředí v jednom z nejkrásnějších evropských měst
- výzvy a vzrušující produkty
- možnosti dalšího formování
- zaměstnanecké slevy
- každotýdenní sportovní jógový program

Bitte schicken Sie Ihren Lebenslauf nur in Deutsch oder Englisch

Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir eine/n

Junior E-Commerce und Social Media Manager (m/w/d)

ragwear ist seit 1997 ein erfolgreiches und inhabergeführtes Label für Streetwear/Streetfashionmit Sitz in Prag. Für den Aufbau und die Betreuung unseres Onlineshops suchen wir eine/n hochmotivierte/n und kreative/n Mitarbeiter/in mit Interesse an einer langfristigen, dynamischen Stelle in einem Unternehmen, für das Nachhaltigkeit immer wichtiger wird.

Deine Aufgaben:
- Verantwortung für den gesamten E-Commerce Auftritt in enger Zusammenarbeit mit externen Agenturen
- Erstellung und Realisierung von Konzepten im Bereich Umsatzsteigerung, Marketing, Kundenbindung und Kundenneugewinnung
- Betreuung und Pflege des Onlineshops und laufende Aktualisierung des Contents,
darunter auch die Erstellung von Text- und Fotomaterial
- Überwachung der Verkaufsprozesse (KPI Tracking)
- Verantwortung für alle Social Media Kanäle (Kampagnenplanung und Inhaltserstellung)
- Kundenbetreuung und Beratung
- Externe und interne Markenkommunikation und PR

Unsere Anforderungen:
- Abgeschlossene Ausbildung im Bereich E-Commerce/Marketing oder ähnliche Qualifikation
- Sehr hohe Affinität zu Mode und Lifestyle
- Fundierte Kenntnisse im Umgang mit Social Media
- Erfahrung mit Content Management Systemen und Web-Analytic Tools sind von Vorteil
- Eigenverantwortliche und lösungsorientierte Arbeitsweise mit hohem Qualitätsanspruch
- Ausgeprägte analytische, strukturierte und konzeptionelle Fähigkeiten
- Kommunikationsstärke, Zielstrebigkeit, Kreativität, Zuverlässigkeit, Flexibilität und Teamfähigkeit
- Interesse und Kenntnisse im Bereich Nachhaltigkeit
- Sehr gute Deutsch- und Englischkenntnisse

Wir bieten:
- Verantwortungsvolle und vielseitige Aufgaben in einem jungen und internationalen Team
- Ein dynamisches Arbeitsumfeld in einer der schönsten Städte Europas
- Herausforderungen und spannende Produkte
- Weiterbildungs- und Weiterentwicklungsmöglichkeiten
- Attraktive Mitarbeiterrabatte
- Wöchentliches Sportprogramm in Form von Yoga

Společnost
Hulker Europe Distribution s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Direct Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HULKER Europe Distribution s.r.o., Marcela Ochranova