Máš týmového ducha a dokážeš táhnout za jeden provaz?
Hledáš smysluplnou a inspirativní práci?
Chceš uplatnit své silné stránky a jazykové znalosti?

Potom je pro Tebe Rödl & Partner tou správnou volbou...

V České republice působíme od roku 1991 v pobočkách v Praze a Brně a jsme držitelem titulu Právnická firma roku v letech 2012 až 2018 v oboru daňového práva. S celkovým počtem více než 320 tuzemských poradců potvrzujeme postavení mimořádně silné poradenské kanceláře poskytující poradenství v oboru daně, audit, právo, BPO a management & business consulting takzvaně „z jedné ruky“.

Pro kancelář v Praze nyní hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

JUNIOR ACCOUNTANT ž/m

Váš profil

  • Absolvent/ka VOŠ nebo VŠ, vhodné i pro studenty posledních ročníků
  • Orientace v účetních zákonech a předpisech
  • Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a proaktivní přístup k řešení problémů
  • Mírně pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka
  • Uživatelská znalost produktů MS Office
  • Praktická zkušenost s vedením podvojného účetnictví na pozici junior účetní vítána
  • Zkušenost s vedením účetnictví v systému 6k výhodou

Vaše perspektiva

  • Rozvoj a růst ve stabilní mezinárodní poradenské společnosti
  • Zajímavá a perspektivní práce v dynamickém kolektivu
  • Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Odpovídající ohodnocení

Náplň práce

  • Účtování dokladů, jejich kontrola z účetního pohledu (faktury, pokladní doklady, bankovní doklady)
  • Kontrola dokladů z pohledu daňových předpisů a jejich zaúčtování
  • Zodpovědnost za související účty pod vedením zkušenějších spolupracovníků
  • Spolupráce na účetních závěrkách a příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Administrativní činnost

Kontakt

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem, vysvědčeními a jinými doklady o vzdělání zasílejte prosím nejlépe prostřednictvím odkazu „odpovědět“ přímo do HR oddělení společnosti Rödl & Partner.

Rödl & Partner, k rukám paní Ing. Z. Hoškové
Platnéřská 2, 110 00 Praha 1

Společnost
Rödl & Partner
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost studijního volna
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.