Jsme evropským lídrem v oboru výroby a montáže bazénů, vířivých van, zastřešení, bazénového příslušenství a dalších doplňků. Naše výroba patří k nejmodernějším v rámci celosvětových měřítek a naše výrobky jsou špičkou ve své kategorii. Abychom se na této špičce udrželi, hledáme ty nejlepší z vás. Od dělníků ve výrobě, přes zkušené konstruktéry, technology, kreativní markeťáky, spolehlivé a efektivní administrativní pracovníky až po dravé obchodníky.

Firemní kulturu a dlouhodobý růst stavíme na tradici, zkušenostech, týmové spolupráci a především na vysoké loajalitě pracovníků. Právě díky nim se můžeme řadit mezi světovou elitu.

Máš zájem stát se členem našeho týmu? Neváhej nás kontaktovat. Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

IT technik junior

Pracovní náplň:

  • Správa uživatelských stanic a periferií vzdálené i u klientů,
  • technická podpora uživatelů a řešení vzniklých problémů,
  • instalace koncových stanic a mobilních zařízení,
  • spolupráce na obnově stávajícího HW,
  • podpora maloobchodních poboček ČR a SR,
  • základní správa tel. ústředny,
  • správa tiskáren,
  • údržba kamerového systému,
  • tvorba dokumentace,
  • reporting.

Požadujeme:

  • Zájem o IT problematiku,
  • znalost desktopových operačních systémů Win 7,8, 10,
  • dobrá znalost MS Office,
  • obecný přehled o HW a SW,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • výborné komunikační schopnosti, časová flexibilita, chuť učit se novým věcem, schopnost samostatné práce, technická zručnost, pečlivost.

Výhodou:

  • Povědomí o sítích TCP/IP, protokolech a síťových prvcích,
  • základní znalost Windows serveru a SMB sdílen,
  • povědomí o virtualizaci.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, multi sport kartu, věrnostní benefity aj.

Společnost
ALBIXON a.s.
Adresa
Na Cintlovce 535/7, Hořovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ALBIXON a.s., Kristina Morkusová
777 455 657