Jsme evropským lídrem v oboru výroby a montáže bazénů, vířivých van, zastřešení, bazénového příslušenství a dalších doplňků. Naše výroba patří k nejmodernějším v rámci celosvětových měřítek a naše výrobky jsou špičkou ve své kategorii. Abychom se na této špičce udrželi, hledáme ty nejlepší z vás. Od dělníků ve výrobě, přes zkušené konstruktéry, technology, kreativní markeťáky, spolehlivé a efektivní administrativní pracovníky až po dravé obchodníky.

Firemní kulturu a dlouhodobý růst stavíme na tradici, zkušenostech, týmové spolupráci a především na vysoké loajalitě pracovníků. Právě díky nim se můžeme řadit mezi světovou elitu.

Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat. Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

IT technik junior

Nehledáme jen IT technika, hledáme nového kolegu do týmu.
Pozice je vhodná pro absolventy. Místo výkonu práce: Hořovice, Osov

Požadavky:

• zájem o IT problematiku
• znalost desktopových operačních systémů Win 7,8, 10
• dobrá znalost MS Office
• obecný přehled o HW a SW
• řidičský průkaz sk. B
• výborné komunikační schopnosti, časová flexibilita, chuť učit se novým věcem, schopnost samostatné práce, technická zručnost, pečlivost

Pracovní náplň:

• správa uživatelských stanic a periferií vzdálené i u klientů
• technická podpora uživatelů a řešení vzniklých problémů
• instalace koncových stanic a mobilních zařízení
• spolupráce na obnově stávajícího HW
• podpora maloobchodních poboček ČR a SR
• základní správa tel. ústředny
• správa tiskáren
• údržba kamerového systému
• tvorba dokumentace
• reporting

Výhodou:

• povědomí o sítích TCP/IP, protokolech a síťových prvcích
• základní znalost Windows serveru a SMB sdílení
• povědomí o virtualizaci

Nabízíme:

• možnost seberealizace
• ocenění snahy a píle
• zázemí silné české společnosti s celosvětovou působností
• zajímavé zaměstnání v přátelském týmu
• pravidelné konzultace v rámci společnosti
• perspektivní a různorodé zaměstnání
• firemní benefity (notebook, mobil, stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, pružná pracovní doba a další)

Společnost
ALBIXON a.s.
Adresa
Na Cintlovce 535/7, Hořovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ALBIXON a.s., Kristina Morkusová
777 455 657