Jsme významným výrobcem zakázkového textilu. Do našeho týmu hledáme schopné a energické spolupracovníky, které naplňuje práce v dobrém kolektivu a vysoká péče o zákazníka.

Grafik Senior

• Chcete denně pracovat s programem Corel nebo AI?

• Chcete mít možnost spolupodílet se na tvorbě designově zajímavých a různorodých textilních řešení?

• Chcete vidět výsledky své práce na skutečných výrobcích?

• Jste pečliví a rychlí ve své práci?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, pak hledáme právě VÁS.

Co budete dělat?

• Grafické zpracování korektur k zakázkám, dle přesného zadání

• Příprava grafických návrhů pro výrobu

• Zadávání dat do informačního systému

• Komunikace se zákazníky

• Spolupráce v s ostatními středisky

Co máte umět?

• Zkušenosti s prací v Corel Draw a Adobe Photoshop

• 3 roky praxe na obdobné pozici

• Pro zákaznické myšlení

• Pečlivost, rychlost a přesnost práce

• Systematické myšlení

Co nabízíme?

• Plné zaškolení do oblasti přípravy výroby tisku

• Přátelský kolektiv

• Možnost vydělat si peníze navíc, díky své kvalitě práce

• Podporu osobního rozvoje

Společnost
Danielson s.r.o.
Adresa
Plzeňská 2155, Žatec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Webdesigner, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel