Potten & Pannen – Staněk Group je od roku 1992 lídrem trhu nejen s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch, ale také například se značkou výběrových čajů Kusmi Tea.

Máme nejen vlastní značkové kamenné obchody, zároveň se pohybujeme ve světě internetových obchodů. Naší vizí je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně.

Procesní specialista

Co bude Vaším úkolem?

  • Analýza, optimalizace, digitalizace zákaznických a interních procesů
  • E2E odpovědnost za svěřenou oblast – business zadavatel pro rozvoj procesů
  • Procesní a systémová podpora
  • Úzká spolupráce s dodavateli systémů i interními zákazníky v dynamickém prostředí

Co od Vás očekáváme?

  • Zájem o problematiku procesní optimalizace – digitalizace procesů
  • Analytické myšlení
  • Aktivní přístup a osobní odpovědnost
  • Komunikační dovednosti, týmová spolupráce
  • Schopnost učit se nové věci
  • Zkušenosti z podobné pozice (alespoň na pozici juniora) a zkušenosti z IT jsou velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu ve společnosti pohybující se v oblasti prémiových produktů
  • Profesionální a osobní rozvoj
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost nástupu dohodou
  • Kanceláře v obchodní zóně Čestlicích u Prahy (výborně dostupné nejen z Prahy, ale i z okolí)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a tím koho hledáme jste právě Vy, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Společnost
Potten & Pannen - Staněk group, a.s.
Adresa
Obchodní 110, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Zákaznický servis, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Potten & Pannen - Staněk group, a.s., Martina Hniličková