Ojedinělá šance být součástí týmu v nadnárodním unikátním zdravotnickém zařízení. Chcete pracovat s kmenovými buňkami, podílet se genové terapii, pomáhat při léčbě HIV v Africe?

Jsme nároční, hledáme ty nejlepší. Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ LABORATOŘE

Náplň práce:

  • vedení týmu privátní klinické a experimentální laboratoře – kmenové buňky, genetika, imunologie, mikrobiologie, genové inženýrství, humánní/veterinární zaměření
  • spolupráce s týmem 6 lékařů specialistů – imunologie, neurologie, genetika, gynekologie, dermatologie, venerologie
  • spolupráce s týmem 3 staničních a 10 všeobecných sester
  • spolupráce s partnerskými nemocnicemi v ČR a zahraničí
  • zavádění a koordinace našich zdravotnických služeb v nových externích smluvních zdravotních zařízeních v ČR a zahraničí
  • sledování, zavádění, zaškolování a kontrola platné legislativy
  • zodpovědnost za zdravotnickou legislativní dokumentaci
  • spolupráce a koordinace s institucemi státní správy - magistrát, hygiena, zdravotní pojišťovny, Státní ústav pro kontrolu léčiv (HUM), Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv, Ministerstvo zdravotnictví, (EU, WHO)
  • koordinace výzkumných projektů, publikační činnosti, prezentace výsledků v ČR a zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ, MUDr, RNDr, Mgr, MVDr
  • výhodou specializace v oboru imunologie, hematologie, mikrobiologie, genetika, reprodukce, gynekologie, pediatrie
  • Aj min. na úrovni B2
  • zájem o medicínu, vědu, zájem o osobní profesní rozvoj
  • flexibilita, spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • nadstandardní ohodnocení
  • balíček benefitů
  • možnost dalšího vzdělávání
  • sehraný tým nadšených profesionálů v oboru
  • možnost podílet se na medicíně budoucnosti v dlouhodobě úspěšné privátní české společnosti
  • mimopražským pomůžeme se zajištěním ubytování

Společnost
Medicínské centrum Praha s.r.o.
Adresa
Mezi vodami 205/29, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel