Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Webový vývojář s přesahem do UX

Pro našeho klienta, menší pobočku zahraniční společnosti, hledáme webového vývojáře, na tvorbu a vývoj webových aplikací pro interní a externí uživatele.

Náplň práce:
Příprava návrhu a konceptu web aplikací a jejich další optimalizace z hlediska UX a rychlosti
Design uživatelsky a vizuálně přitažlivé webových stránky
Práce technologiemi - HTML, CSS, JavaScript (jQuery), GIT a Photoshop
Spolupráce s dalšími vývojáři na procesu vývoje

Požadujeme:
Očekáváme alespoň 2 roky praxe z obdobné pozice
Velmi dobrou znalost HTML, CSS, a zároveň schopnost upravovat existující kód v Javascriptu, případně PHP
Základní znalost jQuery, GIT, SASS nebo LESS, Photoshop
Znalost moderních postupů (frameworky, BEM, OOCSS...), povědomí o SEO a GoogleAnalytics
Zkušenost s rychlostní optimalizací stránek, ideálně zkušenost s optimalizacemi aplikací typu eshop nebo rezervační systém
Povědomí o měření chování uživatelů, zájem o UX
Kontinuální vylepšování existující grafiky webů a produktů
Samostatnost a smysl pro detail, komunikace napříč týmy a produkty

Nabízíme:
Široká škála benefitů včetně 5 týdnů dovolené, vycházíme vstříc home office, když je třeba
Zázemí moderních kanceláří v bezprostřední blízkosti metra
Možnost odborného i kariérního růstu, podporujeme vzdělávání (konference, školení)
Účast na mezinárodních projektech
Co neumíš, to tě naučíme

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Programátor, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura