Společnost Anywhere s.r.o. je dodavatel softwarových řešení a služeb v oblastech Business Intelligence, správy a monitoringu databází, řešení Enterprise Architecture a služeb v oblastech aplikačního vývoje a poskytovatel certifikovaných specializovaných IT školení.

Vývojář na svém místě!

Pracuješ na IČO ale nebaví tě neustále shánět nové projekty? Chápu jsi vývojář, ne obchodník. Přidej se k Anywhere a my budeme ty nejlepší projekty hledat pro tebe. Ty si jenom vybereš, který projekt se ti líbí a za jakých podmínek chceš pracovat.

Pokud se ti můj návrh líbí prosím pošli mi životopis.

Pro lepší představu o projektech následuje stručné představení našeho nejaktuálnější projektu pro bankovní sektor.

Co budeš dělat?

Budeš vyvíjet nástroje online akvizice nových klientů. Ovšem nebudeš v tom sám. Tomuto tématu se věnuje celý tým, kterého budeš součástí. Je vedený zkušeným seniorním vývojářem a product ownerem, tým funguje agilně a dodávky probíhají ve sprintech. Jako člen týmu budeš patřit také do tribu, který ovlivňuje prioritizaci činností.

Co od tebe očekáváme?

Aby ses mohl stát součástí týmu potřebuješ ovládat pár standardních technologií jako Java 8, Spring nebo Hibernate, SQL nebo HQL, Git a Maven - pokud jsi javista. Pokud jsi C# člověk potřebuješ znát .NET a ASP.NET. Určitě máš zkušenost i s dalšími technologiemi, ze kterých využiješ především SOAP, REST, Microservices. Pokud umíš i Kubeernetes, Docker nebo Jenkis budeš oblíbenec týmu hned po příchodu. Avšak budu ráda, když mi pošleš CV i když některou z výše uvedených technologií nejsi zvyklí používat, přeci jenom je jich hodně a věřím že jsi učenlivý.

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, multisport kartu atd.

V čem je tedy výhodnější spolupráce s Anywhere? O své konzulatanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme firemní akce pro všechny konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími IT odborníky „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek.

Těším se na tvé CV a budoucí spolupráci.

Camila & HR team Anywhere.


Informace o pozici

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Jaselská 275/6, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Camila Kajmlová