Jsme specialisté na komplexní řešení RETAILu. Máme české kořeny a pomáháme efektivněji prodávat zákazníkům po celém světě.
Zaměřujeme se prodejní místo, jeho funkčnost, cílenou komunikaci, branding nebo in-store design. Na základě zkušeností z jiných trhů vytváříme s našimi klienty nové značky a prodejní koncepty. Nabízíme celkové řešení od strategie až po speciální lokalizované realizace.
Vše pod jednou střechou.

ACCOUNT MANAGER

Jsme retailová komunikační agentura. Zaměřujeme se na prodejní místo, jeho funkčnost, cílenou komunikaci, branding nebo in-store design. Do našeho týmu aktuálně hledáme Account Managera.

Náplní práce bude vedení zakázek a klientů v součinnosti s ostatními odděleními v agentuře. Konkrétně se jedná o přípravu a implementaci reklamních kampaní v místě prodeje, zajišťování návrhů interiérových prvků a podpora marketingových aktivit klienta.

Náplň práce:

· Každodenní koordinace projektů mezi agenturou a klientem

· Zajištění efektivity průběhu jednotlivých projektů a dodržování termínů dodání

· Celková zodpovědnost, rozvíjení a udržování vztahů se svěřenými klienty

· Obchodní komunikace s novými a stávajícími klienty

· Pravidelný reporting

Profil kandidáta:

· Pracovní zkušenosti v komunikační agentuře na této, nebo podobné pozici alespoň 2 roky

· Výborné komunikační a organizační schopnosti

· Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

· Schopnost strategicky přemýšlet nad zadáním

· Proaktivnost a ambicióznost

· Aktivní řidič

· minimálně SŠ

Co nabízíme:

· Zázemí stabilní a expandující společnosti

· Příjemné a neformální pracovní prostředí

· Pozitivní atmosféru vytvářenou fajn kolektivem

· Dynamickou a různorodou práci, při které se nebudete nudit

· Práci pro lokální i mezinárodní klienty

· Vzdělávací kurzy, školení a firemní benefity

· Odpovídající a motivující platové ohodnocení

· Práce na HPP

Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis, včetně motivačního dopisu.

Společnost
WELLEN Retail Experience
Adresa
Čerpadlová 991/4a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Account Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel