Jste člověk, který má zkušenosti s projektováním a statikou občanských staveb? Chtěli byste se více podílet na velkých projektech, místech, které zná celé město? Pak neváhejte a reagujte na pozici STATIK SENIOR S AJ v Praze ještě teď!

Mezinárodní stavební firma hledá nového kolegu na pozici:

STATIK SENIOR S AJ (40 - 55 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Projektování a řešení statiky domů (obchodní domy, bytovky, administrativní stavby aj.)
  • Návrh statiky, výpočtů aj.
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCAD nebo REVIT
  • Týmová spolupráce na projektech
  • Komunikace se zákazníky při řešení technických problémů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, obor konstrukce staveb výhodou
  • Min. 4 roky zkušeností s návrhem statiky budov
  • Anglický nebo německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Autorizace jako ČKAIT na statiku a dynamiku staveb je velkou výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v perspektivní společnosti se zahraničním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • Reálný osobnostní a profesní růst
  • Týmové akce s přátelským kolektivem
  • Místo výkonu práce: Praha

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Architekt, Statik, Projektant, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Jakub Mladonický
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.