SW VÝVOJÁŘ SENIOR (BRNO)

Pro úspěšnou brněnskou pobočku mezinárodní softwarové společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

SW VÝVOJÁŘ SENIOR

Pracovní náplň:

  • vývoj SW řešení
  • programování v Pythonu, C++, Go
  • spolupráce na specializované cloudové aplikaci
  • komunikace s kolegy (i v anglickém jazyce)
  • dodržování termínů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi se SW vývojem
  • znalost Python, C++, Linux
  • dobrou znalost Aj
  • chuť pracovat na zajímavých projektech s moderními technologiemi
  • ochotu vzdělávat se a rozvíjet v rámci oboru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • práce na zajímavých projektech
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, teambuildingy, možnost homeoffice, občerstvení na pracovišti, podpora sportovních aktivit,…)
  • práci v přátelském kolektivu a moderním pracovním prostředí
  • atraktivní lokalitu ve středu Brna

Místo pracoviště: BRNO (střed)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Webdesigner, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.