Farkasova & Partners helps and advices organizations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. With a base in the Czech Republic / Slovakia and with a strong partners in CEE, Scandinavia and Baltics (so far) the company focus on both local and international executive search and talent management assignments.

GENERÁLNÍ ŘEDITEL / PRAHA VÝCHOD

Pro našeho klienta - významnou společnost z oblasti private equity, hledáme GENRÁLNÍHO ŘEDITELE se zkušeností z TOP Managementu v oblasti tiskové a obalové výroby.

Požadované znalosti a dovednosti:

* vysokoškolské vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici Generálního, Obchodního nebo Výrobního Ředitele
* znalost anglického jazyka slovem i písmem
* manažerské a organizační schopnosti

Náš klient nabízí zázemí významné společnosti, která patří k jedničkám na českém trhu ve svém oboru, příjemné prostřední a možnost realizovat vlastní vize.


Pro nezávaznou a diskrétní diskusi kontaktujte Kristýnu Pokornou.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.


Informace o pozici

Společnost
Farkasova and Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Generální ředitel, Ředitel, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Farkasova and Partners s.r.o., Kristýna Pokorná