Co vás čeká

  • komplexní řízení výrobního provozu
  • vedení týmu lidí ve výrobě
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • plánování strojních a personálních kapacit
  • optimalizace výrobních procesů
  • tvorba a plnění KPI cílů
  • monitoring a řízení výrobních nákladů
  • instalace nových technologií
  • reporting vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na pozici ve vedení výroby
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti a orientaci na výsledek
  • organizační a manažerské předpoklady
  • praxi ve vedení týmu
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost práce v zahraniční společnosti v sektoru automotive
  • využití AJ na denní bázi
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zajímavou náplň práce s velkým potenciálem, vedení lidí
  • možnost seberealizace a uplatnění manažerských dovedností
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce

Společnost
DAS Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olomoucká 306, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel