Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Finanční účetní

Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze-Západ, hledáme vhodné uchazeče/čky na pozici Finanční účetní, s dobrou znalostí problematiky DPH.

Náplň práce:

Vyhotovování měsíčních výkazů DPH (přiznání k DPH, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení)
Zpracovávání podkladů od klientů
Příprava podkladů pro hlášení intrastat
Kontrola správnosti podkladů a vyhotovených výkazů
Komunikace s orgány finanční správy a klienty

Požadujeme:

Pokročilou znalost problematiky DPH (dovoz, vývoz, intrakomunitární dodávky, intrastat)
Schopnost orientace v daňových dokladech, v daňových výkazech, v daňovém portálu FS
Znalost příslušných daňových předpisů a zákonů
Pokročilá znalost MS Office - Excel
Přesnost, pečlivost, důslednost, samostatnost, týmový hráč
Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

Bohatý balíček firemních benefitů (stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, flexibilní pracovní doba, sick days atd.)
Úvodní zaškolení na pozici
Prostor pro rozvoj vašich schopností a dovedností
Propracovaný systém školení a osobního rozvoje
Spravedlivé finanční ohodnocení

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
V jámě 699/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

BARTON Consulting s.r.o., Klára Březinová
720 737 849
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.