NOVATRONIC, s.r.o. je česká rotdinná firma se sídlem v Šumperku, jejímž hlavním zaměřením je výroba nábytku. Tomuto oboru se věnujeme již více než 25 let. V současné době hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Konstruktér kovovýroby. Nástup na tuto pozici je možný ihned.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru (nejlépe strojírenství) nebo praxe v oboru
  • Znalost práce v AutoCAD (2D i 3D)
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení 22 000 - 28 500 Kč (dle zkušeností a odbornosti)
  • Vánoční prémie
  • Práci v Šumperku ve stabilní a fungující firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP) po zapracování (nejpozději za 1 rok)
  • Příspěvky na stravování (stravenky)
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Příspěvky na dopravu v případě větší vzdálenosti dojíždění do zaměstnání
  • Zvýhodněné telefonní tarify

Náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace pro výrobu ve 2D
  • Tvorba podkladů pro objednávání komponent ve 2D a 3D
  • Tvorba materiálových norem a technologických postupů výrobků

Máte-li o tuto pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis a motivační dopis.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 777 553 409.

Společnost
NOVATRONIC, s.r.o.
Adresa
U potoka 1307/10, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 28 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Technika a vývoj, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.