Společnost CertiCon se specializuje na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů pro náročné aplikace v lékařské elektronice, telekomunikační technice a zařízení pro průmyslové řízení, rozhodování a diagnostiku.
Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat nejlepší služby na mezinárodní úrovni. Našimi klienty jsou především velké zahraniční firmy.

C++ Developer pro oblast telekomunikací (Olomouc)

  • Pro našeho klienta vyvíjíme produkt v oblasti telekomunikací, který se využívá pro řízení železniční dopravy v mnoha různých zemích v Evropě, Asii nebo třeba Austrálii.
  • Při jeho vývoji pracujeme s řadou zajímavých technologií, ať už s obecnými standardy, jako je SIP, tak se specializovanými technologiemi, jako je například GSM-R.
  • Na vývoj využíváme Visual Studio a bez čeho se při práci rozhodně neobejdeme, je dobrá znalost C++. Kromě toho pracujeme s MFC, JSON, rabbitMQ, XML, HTTP, WebSockets a dalšími. Ve všem ale není třeba být hned od začátku expert.
  • Práce vývojáře u nás pokrývá celou šíři toho, co k programování patří – od analýzy a návrhu, přes vývoj nových funkcí, programátorské testování, bugfixing až po dokumentaci.
  • Naším klientem je zahraniční firma, proto máme veškerou komunikaci se zákazníkem (psanou i mluvenou) v angličtině. Není ale potřeba cestovat.
  • Na produktu pracujeme společně s kolegy z Prahy, Ostravy a Olomouce a bez problému spolu komunikujeme prostřednictvím telefonu, skypu nebo chatu.

Přidejte se také k našemu týmu a pracujte s námi na vývoji komunikačního terminálu pro tisíce lidí, kteří po celém světě řídí dopravu na železnicích!

Mrkni pro více informací:

https://www.makejvit.cz/

https://www.facebook.com/CertiCon/


Informace o pozici

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Hornopolní 3308/40, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.