Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

PROJEKTOVÝ MANAŽER - ŘÍZENÍ PROJEKTŮ OBLAST INTRALOGISTIKY

Pro svého klienta v současné době hledám odborníka pro řízení a implementaci projektů v oblasti intralogistiky.

Hlavní náplň Vaší práce:

- řízení realizace a implementace projektů v oblasti intralogistiky (oblast skladového hospodářství, systémových vozíků, SW pro správu a řízení flotil techniky, regálové systémy a další)

- úzká spolupráce s regionálními manažery prodeje

- technické a odborné poradenství a podpora pro zákazníky společnosti

- vyjednávání a koordinování činnosti se subdodavateli

- lokalita působnosti Praha a blízké okolí Prahy (služební vozidlo i k souk. účelům)

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření

- zkušenosti v oblasti skladové problematiky nebo provozní logistiky – zkušenosti se zřizováním skladů, optimalizací skladů je podmínkou

- dobrá znalost práce v prostředí AutoCAD, MS Excel, PowerPoint

- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

- praxe v oblasti technického poradenství a v obchodní činnosti

- výborné prezentační dovednosti, organizační schopnosti, přesnost, spolehlivost, logické a kombinační předpoklady

- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky

- další prémie za dosažené výsledky

- perspektivní pracovní pozici s možností kariérního postupu

- balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů placené dovolené, příspěvek na penzijní nebo úrazové pojištění, Multisport karta, jazykové kurzy, stravenky v hodnotě 120 Kč/den)

- služební vozidlo, notebook, telefon i k soukromým účelům

- zaškolení na pozici, odborné produktové školení na centrále společnosti v zahraničí

- možnost Home office

- lokalita působnosti Praha

- možnost nástupu do zaměstnání ihned, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu mi neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Vrcholový management, Project Manager, Specialista logistiky, Vedoucí/manažer skladu, Ředitel/manažer logistiky, Logistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.