Pro našeho klienta, bankovní instituci, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Senior účetní

Náplň práce:

  • Evidence a účtování majetku
  • Zpracování přijatých i vydaných faktur
  • Účtování pokladních dokladů
  • Účtování cestovních náhrad
  • Zpracování podkladů k měsíčním a ročním závěrkám
  • Spolupráce při přípravě podkladů pro audity

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • 5+ let praxe na pozici účetní
  • Zkušenost s účtování majetku podmínkou
  • Znalost účtování cestovních náhrad
  • Dobrá znalost MS Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná práce v menším příjemném kolektivu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.