Programátor výkonové elektroniky - Junior/Senior

Hledáme do našeho týmu v Brně vývojáře. Pokud Vám přijde zajímavá oblast elektroniky a programování, pak to může být příležitost právě pro Vás.

Pracovní náplň

  • Design HW zařízení z oblasti výkonové, řídící nebo analogové elektroniky
  • Návrh desek plošných spojů
  • Programování mikrokontrolérů pro řízení výkonové elektroniky
  • Oživování měničů, ověřování návrhu, certifikace
  • Spolupráce v týmu a případná technická jednání s klienty

Základní požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Znalost AJ - minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost a ochota se učit novým věcem
  • Kreativní přístup a časová flexibilita vítány

Výhodou

  • Znalost SW pro návrhy PCB (Altium Design, EAGLE)
  • Znalost programování v jazyce C
  • Praxe v oboru
  • Platné osvědčení vyhl. 50
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Práce v technologické firmě s obrovským potenciálem
  • Dobré mzdové podmínky
  • Výuka jazyků
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Možný okamžitý nástup

Společnost
ELCOM, a. s.
Adresa
Hudcova 487/76a, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELCOM, a. s., Eva Špačková