Spolek Lungta získává a zveřejňuje informace o Tibetu a tibetském exilu, tibetské kultuře, upozorňuje na porušování lidských práv v Tibetu.

Dobrovolník Vlajka pro Tibet 2020

Co vás čeká

Spolek Lungta hledá dobrovolníka/ci z Prahy pro zdarma vyhledávání kontaktních údajů radnic v celé ČR na internetu a zapisování do databáze radnic. Ve spolupráci s Koordinátorkou Vlajky pro Tibet budete vyhledávat kontakty na městské úřady a výsledky zapisovat do našeho speciálního softwaru.Časová náročnost je 5-8 hodin za jeden týden až dva týdny v měsíci po dobu nadcházejících 6 měsíců.Činnost to je velice jednoduchá, můžete pracovat i z kanceláře naší členky na Vinohradech, pokud by vám bylo doma smutno. Aktualizovanou databázi potřebujeme k zaslání žádosti o zapojení radnic do podpory mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet, která proběhne 10. března 2020. Více informací na http://www.lungta.cz/

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Znalost práce s programy Microsoft Office, dobré komunikační dovednosti.

Zájem o lidská práva nebo jiná zkušenost v neziskovém sektoru je velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci.

Zapojení do známé mezinárodní akce.

Potvrzení o stáži v neziskovém sektoru.

Přátelskou spolupráci s koordinačním týmem Vlajky pro Tibet.

Příspěvek na internet a mobil proplatíme nebo zapůjčíme mobil.

Pokud máte vážný zájem o spolupráci a rozhodli jste se věnovat svůj čas podpoře okupovaným Tibeťanům, volejte kdykoliv naší členku Blaženu na tel. č. 775666345.

Společnost
Spolek Lungta
Adresa
Uruguayská 78/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Spolek Lungta, Edita Kleckerová
Dlouhá 2, 11000 Praha, Česká republika
+420606288972, +420775666345