Spolek Lungta získává a zveřejňuje informace o Tibetu a tibetském exilu, tibetské kultuře, upozorňuje na porušování lidských práv v Tibetu.

Lungta nabízí stáž pro Vlajku pro Tibet 2020

Co vás čeká

Spolek Lungta hledá dobrovolníka Kampaně Vlajka pro Tibet

Délka stáže: 5 měsíců; začátek nyní - březen 2020

Místo: Uruguayská 78/12, Praha, Vinohrady

Pracovní doba: 5- 8 hodin/týden,

Čemu se budete na stáží věnovat?

Informační + Administrativní činnosti

ve spolupráci s Koordinátorkou Vlajky pro Tibet budete vyhledávat na internetu kontakty na městské úřady, školy a výsledky zapisovat do našeho speciálního softwaru. Aktualizovanou databázi potřebujeme k zaslání žádosti o zapojení radnic, škol do podpory mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet, která proběhne 10. března 2020. Více informací na http://www.lungta.cz/

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Znalost práce s programy Microsoft Office, dobré komunikační dovednosti.

Zájem o lidská práva nebo jiná zkušenost v neziskovém sektoru je velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

• získání zkušeností s fungováním neziskové organizace
• zapojení do známé mezinárodní akce
• příspěvek na internet, mobil proplatíme nebo zapůjčíme
• reference a potvrzení o stáži v neziskové organizaci
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv

JAK SE PŘIHLÁSIT

Telefonicky - Pokud máte vážný zájem o spolupráci a rozhodli jste se věnovat svůj čas podpoře okupovaným Tibeťanům zavolejte kontaktní osobě Blaženě Polahárové na tel. č. 775 666 345.

Společnost
Spolek Lungta
Adresa
Uruguayská 78/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže.

Spolek Lungta, Edita Kleckerová
Dlouhá 2, 11000 Praha, Česká republika
+420606288972, +420775666345