Tato práce je zajímavá pro ty, kteří se někdy zajímali o burzu. Ty, kteří si dohledávali sami aktuální informace z burzovního světa nebo jejich vývoj sledovali a analyzovali. Dokonce i pro ty, kdo o burze nic neví, ale jsou pro ně lákadlem peníze, které se zde točí.

Junior trader- Ostrava

Co vás čeká?

  • Péče o klienta, řešení jeho požadavků
  • Po zapracování účast na obchodních jednáních
  • Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
  • Zejména telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty
  • Oslovování klientů s nabídkou produktů
  • Prezentace produktů společnosti

Co očekáváme my?

  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Praxe není důležitá
  • Selský rozum
  • Ochota vzdělávat se a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje
  • Dobré prezentační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování

Co ti to přinese?

  • Budeš se vzdělávat na firemních školeních
  • Budeš zdokonalovat své znalosti i dovednosti
  • Budeš sledovat aktuální vývoj na trhu
  • Účastníš se a podílíš na každodenních meetinzích
  • Můžeš dělat práci, která tě baví a uvidíš za sebou výsledky
  • Seznámíš se s úplně jiným světem
  • Je to příležitost pro tvůj rychlý růst a rozvoj
  • Získáš tah na branku a budeš orientovaný na cíl
  • Naučíš se proklientský přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • Nadprůměrné finanční i nefinanční ohodnocení = 50 000,-/měsíc průměrně
  • Přátelský a milý kolektiv
  • Školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Ostravy
  • K dispozici knihovna s odbornou literaturou
  • Příležitost pro tvůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru a přejde ke svým vlastním obchodním jednáním v rámci 6 – 12 měsíců
  • Naučíme tě veškeré know-how – máme rozsáhlý propracovaný systém školení a vzdělávání
  • O pauzách hrajeme fotbálek, šipky nebo x-box
  • Spolupráci s odborníky ve svém oboru

Společnost
FX Prospery Invest s.r.o.
Adresa
Stodolní 342/1, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Ekonom, Finanční analytik, Finanční poradce, Makléř, Pracovník call centra, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.