ALVE s.r.o. je česká výrobní společnost s 27-letou tradici. Patří mezi přední, velmi úspěšné výrobce hliníkových žebříků a schůdků v Evropě. Dodává do sítí hobbymarketů, hypermarketů a velkoobchodů zásobujících železářství. Sídlo společnosti je v krásném prostředí v podhůří Beskyd.

Technolog výroby

Co vás čeká

Hlavní pracovní náplní našeho nového kolegy bude:

- tvroba, kontrola a úprava pracovních postupů

- normování

- tvorba kalkulací v podnikovém informačním systému

- evidence změnových řízení a jejich implementace

- optimalizace výrobních postupů (např. nové materiály, nové technologie, rozložení pracovišt)

- koordinace interní technické skupiny - porady, zápisy

- účast na jednání s dodavateli technologií

- účast na zavádění nových technologií do výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- technické myšlení

- orientace ve výkresové dokumentaci

- znalost vybraných materiálů a jejich tváření

- zkušenost s normováním nebo kalkulacemi

- řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost angličtiny nebo němčiny na střední úrovni

- znalost tvorby jednoduché výkresové dokumentace v některém z konstrukčních software

Co vám můžeme nabídnout

- velmi pestrou, kreativní a samostatnou tvůrčí činnost

- dynamické prostředí střední české firmy

- dobře vybavené pracoviště

- motivační odměňovací systém pro THP pracovník

- 20 dnů dovolené

- firemní kurzy angličtiny

- dotované stravování v sídle společnosti

- dobře vybavená kantýna s pitným režimem

- příspěvek do životního pojištění progresivně dle odpracované doby 500-2000 Kč

- fyzioterapie v hodnotě 2000 Kč/rok

- bezúročné půjčky až do 100.000 Kč

Společnost
ALVE spol. s r.o.
Adresa
Veřovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALVE spol. s r.o., Jana Mervaldová
Veřovice 80, 74273 Veřovice, Česká republika
556880274, mervaldova@alve.cz