Do týmu BURDA Digital hledáme nového kolegu, či kolegyni se zkušenostmi s kódováním webových stránek a všeobecným přehledem o standardech a trendech v on-line.

Pracovní náplň:

• spolupráce s vývojovým týmem (vývojáři a testerem), projektovým a produktovým managerem
• Občasné programování v HTML
• kódování šablon open source CMS, micro sites, newsletterů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• zájem o nové postupy v oboru a aktuální svět front-endu
• velmi dobrá znalost HTML5, CSS3
• alespoň základní orientaci v JavaScriptu (jQuery)
• zkušenosti s cross-browser optimalizací
• zkušenosti s prací s některým z front-end frameworků (Bootstrap)
• znalost principů responzivního designu
• Nepožadujeme několikaleté profesionální zkušenosti, ale požadujeme alespoň předvedení několika menších referenčních projektů
• schopnost spolupracovat v týmu ale také samostatnost, proaktivitu a loajalitu
• umět dodržovat termíny a kvalitu
• základní znalost AJ (na úrovni čtení dokumentace)
• odolnost vůči stresu, flexibilitu

Výhodou je, když budete mít:

• základní znalost PHP, SQL
• zkušenosti s GIT / SVN
• znalosti práce s preprocesory LESS/SASS

Nabízíme:

• možnost podílet se na rozvoji webových portálů, které vidí každý měsíc až 1 milion lidí
• účast na zajímavých projektech i s přesahem do jiných platforem (mobilní aplikace, digital publishing)
• osobnostní rozvoj a širokou škálu benefitů
• práci pro prestižní mezinárodní vydavatelství
• výborná dostupnost - pracoviště přímo na metru Flora
• přátelský a mladý kolektiv
• práci na HPP, nebo IČ

Společnost
Burda International CZ
Adresa
Přemyslovská 2845/43, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Burda International CZ, Michaela Ihnátová