personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Product Manager OTC

Pro našeho významného klienta, zastoupení německé společnosti pohybující se v obchodu s OTC a kosmetikou hledáme vhodného a zkušeného produktového manažera/manažerku pro doplnění marketingového týmu.

Náplň práce:

  • Rozvoj obchodních a marketingových plánů produktů, plánů prodeje
  • Uvádění nových produktů na trh
  • Aktivní spolupráce na marketingových činnostech společnosti s cílem maximalizovat úspěch produktů a růst zisku
  • Správa marketingového rozpočtu
  • Administrativní podpora marketingového oddělení

Profesní požadavky:

  • OTC zkušenosti s farmaceutickým marketingem (zkušenosti s marketingem ATL)
  • Schopnost strategického myšlení, obchodní plánování, kvantitativní a kvalitativní analýza, schopnosti zajistit implementaci a kontrolu plánů
  • Dobré písemné a verbální komunikační dovednosti
  • PC dovednosti
  • Schopnost práce v týmu
  • Orientace na výsledek s ochotou převzít odpovědnost a iniciativu
  • Pozice je vhodná i pro éně zkušené "juniorní" marketéry

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání - marketing nebo obchod výhodou
  • Min 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Bydliště v Praze.
  • Ochota cestovat
  • Řp. sk B.

Nabízíme:

  • Velmi dobré podmínky rozvíjející se farmaceutické společnosti
  • Zajímavý motivační program
  • Pravidelné vzdělávání
  • Nadstandardní platové ohodnocení doplněné bonusovou složkou

V případě, že splňujete požadavky, zašlete prosím vaše CV opatřené fotografií. V rámci dalších kroků Vás budeme kontaktovat a vybrané kaniddáty pozveme na osobní jednání.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Farmacie, Marketing, Product Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura