EUro Finance Consulting – EUFC CZ s.r.o.

Jsme poradenská společnost, která klientům zajišťuje veškerý servis jejich dotačních projektů. Formujeme investiční záměry, obhajujeme je před poskytovateli dotací, zpracováváme veškerou potřebnou administrativu. Našimi klienty jsou malé i velké, rodinné, české i nadnárodní podniky. Zabýváme se projekty ve výzkumu a vývoji, energetice, životním prostředí nebo rozvoji podnikání.

Chcete růst? My už rosteme! Proto hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici

Konzultant/ka EU fondů.

Proč se k nám přihlásit?

  • Jsme zavedení, máme dlouholetou tradici, cenné zkušenosti i perspektivu.
  • Naši klienti jsou z rozličných odvětví, máme tak velice pestrou práci.
  • Nabízíme dlouhodobé pracovní uplatnění na kreativní a zajímavé pozici.
  • Máme zázemí, svým kolegům zajišťujeme veškerou podporu, včetně pravidelných školení.
  • Nejsme korporace, jsme pružní a umíme rychle reagovat na potřeby trhu.
  • Jsme připraveni naslouchat Vašim nápadům a podporovat Vaši seberealizaci.
  • Pracujeme v týmu a zakládáme si na přátelských vztazích.

Jakou osobnost hledáme?

  • Pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a potřebou se rozvíjet.
  • Komunikativní a empatickou osobnost s příjemným a profesionálním vystupováním.
  • Samostatného, pečlivého a odpovědného jedince s kreativním přístupem a smyslem pro detail.
  • Odborníka s životní zkušeností a časovou flexibilitou.
  • Profesionála s ochotou učit se novým věcem a potřebou rozvíjet svou osobnost.

Jaká bude náplň práce?

  • Poradenství v oblasti dotací z Evropských strukturálních a investičních fondů i národních zdrojů.
  • Spolupráce s klíčovými pracovníky našich klientů a rozvoj vztahů.
  • Tvorba dotačních analýz a obchodních nabídek.
  • Příprava a nastavení dotačních projektů, zpracování žádostí o podporu a podnikatelských záměrů.
  • Komunikace s klienty a samostatné vedení zakázek.

Jaké znalosti požadujeme?

  • VŠ, ukončené magisterské studium.
  • Výborné uživatelské znalosti MS Office.
  • Znalost anglického, případně jiného cizího jazyka.
  • Aktivní řízení vozidla, řidičský průkaz skupiny B.
  • Orientace a zkušenosti v oblasti dotací.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Brno nebo Jihlava.
  • Typ pracovního vztahu: trvalý pracovní poměr, pracovní smlouva.
  • Termín nástupu: ihned.

Zasílejte nám své nabídky v podobě motivačního dopisu spolu se strukturovaným životopisem a fotografií. S vybranými uchazeči uskutečníme osobní setkání.

Společnost
EUFC CZ s.r.o.
Adresa
Popelova 399/75, Brno – Holásky
Husova 1622/10, Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Project Manager, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel