V Porsche Engineering Services s.r.o., dceřiné společnosti Porsche Engineering Group (PEG), se zabýváme vývojem softwaru, vývojem a integrací elektroniky a komplexními technickými výpočty se zaměřením na automobilový průmysl. Působíme v Praze (od roku 2001) a Ostravě (od roku 2018). Koncentrujeme se na širokou škálu vývojových aktivit a know-how se zaměřením na oblast elektromobility, systémů pro bezdrátové spojení vozidel a pokročilých asistenčních systémů řidičů. Tyto činnosti významně přispívají ke zlepšení bezpečnosti a hospodárnosti budoucích vozidel. Nedílnou součástí filozofie Porsche Engineering Group je mezinárodní spolupráce.

DevOps Engineer (f/m)

Náplň práce

  • Vývoj a údržba Linux-based nástrojů pro vývoj softwaru (C/C++ IDE, build systémy atd)
  • Vývoj a údržba nástrojů pro vývoj model-based softwaru a automatického generování kódu (Matlab, Simulink, Embedded coder)
  • Správa serverů, monitoring a virtualizace
  • Zodpovědnost za provoz služeb pro automatizaci a správu projektů (CI/CD, Atlassian produkty, Jenkins)
  • Strategický rozvoj a koncepce CI/CD podle potřeb projektů
  • Tvorba dokumentace a nastavení procesů pro úpravu a vývoj infrastruktury
  • Práce v mezinárodním týmu, komunikace s vývojovými týmy a IT

Požadavky

  • Dosažené vysokoškolské vzdělání (Bc.) v oboru informatika nebo příbuzných oborech
  • Min. 3 roky praxe na odobné pozici
  • Zkušenosti s programováním v jazyce Python
  • Pokročilá znalost OS Linux a skriptovacího jazyka Bash
  • Zkušenost s virtualizačními nástroji (Docker, KVM, VMware)
  • Zkušenost s nástroji firmy Vector (CANoe, CANAPE) výhodou
  • Dobrá znalost Anglického jazyka, znalost Německého jazyka výhodou
  • Zájem o moderní technologie
  • Dobré komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci

Nabízíme

  • Roční výkonnostní bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvěk na sport - karta MultiSport
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená - 5 týdnů za rok
  • Zdravotní volno - 5 dnů za rok
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a team buildingové akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kuchyňka s občerstvením na pracovišti
  • Dobrá dostupnost MHD (Metro B - Nové Butovice)

Společnost
Porsche Engineering Services, s.r.o.
Adresa
Radlická 714/113a, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Věda a výzkum, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Porsche Engineering Services, s.r.o., Mária Hůlková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.