Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (FFUK) je tradičním centrem české vzdělanosti, vznikla jako fakulta svobodných umění díky zakládací listině Karla IV. ze dne 7. dubna 1348. Svou prestiž zakládá na bezkonkurenčním počtu oborů, jichž zde lze studovat téměř sedmdesát, na hloubce a náročnosti studia a na svém výběrovém charakteru. Absolventi se dokáží vynikajícím způsobem uplatnit na nejvýznamnějších postech v oblastech vědy, kultury či politiky. Díky sedmi stovkám špičkových pedagogů a vědeckých pracovníků je tato fakulta nejvýznamnější českou humanitně orientovanou vzdělávací institucí, která ve svých oborech prezentuje stále nové a objevné myšlenky, a navazuje tak na svou několikasetletou tradici.

Profil referátu

Referát přijímacího řízení organizačně spadá pod Oddělení přijímacího řízení a vnějších vztahů (OPŘVV, které zajišťuje širokou škálu agend) a primárně zajišťuje administraci přijímacího řízení do všech stupňů studia (bakalářské, navazující magisterské a doktorské), komunikaci s uchazeči o studium a propagaci fakultního studia.

Administrátor přípravy a realizace projektů

financovaných z operačních programů

Popis pozice a její pracovní náplň

  • úvazek 1,0
  • administrativa spojená s přípravou a realizací projektů financovaných z operačních programů na úrovni organizace
  • asistence při přípravě projektových žádostí
  • kontrola průběžných a závěrečných zpráv, komunikace s poskytovatelem podpory
  • aktivní vyhledávání nových grantových příležitostí
  • příprava seminářů i prezentací pro studenty a akademické pracovníky

Požadavky

  • vzdělání: vysokoškolské, min. bakalářské
  • zaměření: humanitní, právnické, veřejnosprávní nebo ekonomické

Další požadavky

  • schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • schopnost týmové spolupráce
  • pozitivní a proaktivní přistup k řešení problému
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet)
  • předchozí praxe na pozici s podobným zaměřením
  • znalost anglického jazyka (schopnost porozumět zadávací dokumentaci a vést základní korespondenci v AJ)
  • znalost univerzitního prostředí výhodou
  • zkušenost s administrací projektů financovaných ze strukturálních fondů výhodou
  • bezúhonnost

Náležitosti přihlášky

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (cca 1/2 normostrany)

Termín nástupu

  • ihned nebo dle dohody

Výhrada

Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.

Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 21. 6. 2019.

Společnost
Univerzita Karlova - Filozofická fakulta
Adresa
náměstí Jana Palacha 1/2, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.