V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje.

Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

Java Developer Hradec Králové

Chceš se rozvíjet ve firmě, která se zaměřuje primárně na vývoj v Javě? Pracovat někde, kde zúročíš zkušenosti s vývojem, zároveň se naučíš spoustu nového a kde budeš mít možnost pracovat na různorodých projektech pro klienta s celosvětově známým jménem? V tom případě už nehledej, našel jsi!

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Čeká tě práce na platebních nebo transakčních systémech - pro banky a jiné finanční instituce z celého světa.

Ať už máš s Javou méně zkušeností, nebo už v ní vyvíjíš jako profík několik let, u nás se budeš mít možnost učit a rozvíjet v každém případě. Nebudeš na to sám, v našich týmech najdeš ostřílené seniorní vývojáře, kteří ti ve všem rádi pomohou.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

 • Java technologie a frameworky – Spring boot, myBatis, Maven
 • Wildfly, Tomcat – aplikační a webové servery
 • DB technologie – Oracle, PostgreSQL
 • Frontend - jQuery, Angular
 • CI/CD – Bamboo, Docker
 • Sonar pro code review

Taky používáme kompletní stack Atlassian nástrojů (BitBucket, Bamboo, JIRA, Confluence).

Není důležité, abys znal perfektně všechny zmíněné technologie. Základem pro nás je, že už máš komerční zkušenosti ve vývoji. Rozhodující je pro nás tvůj přístup, nadšení a vůle na sobě pracovat.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE:

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Mít prostor na vzdělávání – 5 dní v roce máš možnost využít na vlastní vzdělávání. Na výběr jsou školení, konference, samostudium i kurzy na Udemy.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans… – je to na tobě.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

JAKÉ JE TO V HRADECKÉ KANCELÁŘI?

 • Office v centru Hradce má opravdu rodinnou atmosféru. Sedíme v menších kancelářích po jednotlivých týmech, každý má tedy klid na práci.
 • V kuchyňce nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina; kvalitní káva, kterou měníme na kód, je samozřejmostí.
 • Letní grilovačky pořádáme v nedalekém parku.
 • FIFA, Need for speed nebo raději Tekken? Všechny tábory u nás najdeš. Po obědě si dáme na Xboxu v relax roomu nejčastěji GTA. Offline pořádáme turnaje ve fotbálku nebo šipkách.
 • Těšit se můžeš na talentované, kreativní a vtipné kolegy. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Víc o tom, jaké to v hradecké kanceláři je, se dozvíš ve videu, které jsme sami režírovali: https://youtu.be/3x798t9Lq7U

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Z inzerátu se navzájem poznáme jen obtížně. Pošli nám své CV a kontakt a my ti rádi ukážeme a představíme, na čem děláme a co je pro nás důležité. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám nejdřív jen napiš.


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1200/4a, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.