Jsme nadnárodní společnost, která je producentem softwaru a zařízení pro sportovní sázení, číselné loterie, virtuální hry a živé závody. Pod vlastní obchodní značkou provozujeme sázkové terminály ve více zemích Evropy, Afriky a Jižní Ameriky. Působíme na trhu již téměř 30 let a dnes patříme k respektovaným dodavatelům a poskytovatelům služeb v oblasti herního průmyslu.

Co nabízíme?

• Stanete se součástí rychle rostoucí společnosti, která má unikátní nabídku vlastního SW, HW a licence na Českém trhu

• Práci ve společnosti, kde máte možnost podílet se na řízení a rozvoji - společně tvoříme náš byznys

• Flexibilní pracovní čas - je jen na tobě jak si zařídiš svoji práci

• Firemní teambuildingy, lístky na sportovní akce, pravidelné měsíční souteže o hodnotní ceny

• Zajímavé finanční ohodnocení

Ohodnocení

• 40 000 - 100 000 Kč měsíčně

• Variabilní odměnování vázáné na ochotě pracovat

• Speciální odměny při práci navíc

Co bude vaším úkolem?

• Mít zodpovědnost za provádění obchodních plánů ve svěřené oblasti

• Každodenní komunikace a budování vztahů s našimi partnery

• Vyhledávání nových partnerských měst

• Prezentace našeho produktu a schopnost uzavřít dohodu

• Práce s hotovostí

Co od Vás očekáváme?

• Prodejní a vyjednávací schopnosti

• Dobré komunikační schopnosti a zákaznicky orientovaná osobnost

• Zkušenosti na obchodní pozici z jiné oblasti je výhodou

• Spolehlivost, samostatnost a vstřícnost

• Flexibilita a vysoké pracovní nasazení

• Minimální úplné středoškolské vzdělání zakončeného maturitní zkouškou

• Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)

• Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

• Užívání vlastního auta pro výkon činnosti

• Trestní bezúhonnost

Typ smluvního vztahu

• Práce na IČO

Společnost
EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o., Eleonora Račekova
+421917942275