Projekční kancelář Stráský, Hustý a partneři s.r.o. zabývající se projektováním betonových a ocelových převážně mostních konstrukcí hledá do svého týmu

Asistenta správce počítačové sítě

Požadujeme:

· technické vzdělání, nejlépe praktické zkušenosti jako počítačový, servisní či systémový technik

· schopnost technické improvizace

· okrajová znalost Linux a Android

· ´výborná znalost MS Windows

· znalost technologií LAN a WAN sítí

· znalost konfigurace Firewall, VPN, síťových prvků (WiFi, modemy, routery, switche aj.)

· znalost TCP/IP protokolů (DHCP, DNS, NAT,SMTP)

· znalost bezdrátových sítí a jejich konfigurace

· znalost síťových úložišť a zkušenosti s provozem datového centra

· řidičský průkaz

Výhodou:

· zkušenosti s konfigurací Windows Server

· základní znalost Linux

· základní znalost VB

Pracovní náplň:

· administrace Windows a Linux serverů

· administrace virtualizační technologie VMware

· analýza bezpečnosti provozovaných aplikací

· řízení přístupových práv

· správa kybernetické bezpečnosti – Firewall, Antispam, VPN aj.

· identifikace a minimalizace kybernetických hrozeb

· řešení bezpečnostních incidentů

· správa pracovních stanic pro CAD a BIM s OS MS Windows

· design, instalace a správa síťové infrastruktury SW

· detailní správa Micro Focus® Open Enterprise Server (Novell), SQL, Microsoft serverů

· správa počítačové sítě LAN a WAN, zálohování

· programování VB, VBA, AutoCAD Lisp, Revit – dynamo.

· tvorba knihoven pro BIM

Nabízíme:

· zázemí stabilní společnosti

· po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení

· celoročně vyplácená prémiová složka mzdy

· firemní benefity (stravenky, penzijní a životní pojištění)

· jazykové kurzy a firemní vzdělávání

· možnost osobního a profesního růstu

· perspektiva dlouhodobé spolupráce

· práce v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno

Termín nástupu: možný ihned

Společnost
Stráský, Hustý a partneři s.r.o.
Adresa
Bohunická 133/50, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Stráský, Hustý a partneři s.r.o., Kateřina Maliňáková
730 150 508