CNCB provozuje Nebankovní registr klientských informací (NRKI), který byl založen za účelem zajištění a zprostředkování vzájemného informování věřitelských subjektů (nebankovních úvěrových společností) o jejich klientech, které vypovídá o jejich bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce.

Pracovník oddělení Help Desk

Pracovní náplň:

  • řešení požadavků klientů a uživatelů NRKI (zejm. žádosti o opravy)
  • práce s chybovými soubory a aktualizace údajů v databázích
  • komunikace s dodavatelem služeb (v AJ)
  • sestavování měsíčních statistik
  • spolupráce na vytváření pravidel kontrolní činnosti
  • dohled nad dodržováním definovaných standardů
  • vypracovávání reportů pro vedení organizace
  • zajištění provozních a administrativních záležitostí menší společnosti
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:

  • aktivní uživatel PC (MS Office, databázové systémy)
  • vynikající komunikační dovednosti
  • znalost AJ (zejména pro písemnou komunikaci)
  • dřívější praxe ve finančním sektoru výhodou
  • morální a trestní bezúhonnost

Očekávejte:

  • firemní benefity
  • podpora při dalším vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou

Společnost
CNCB - Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o.
Adresa
Štětkova 1638/18, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, Administrativní pracovník, Pracovník help desku, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CNCB - Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o., Barbora Kročková