Vydavatelství Burda International CZ s.ro. hledá nového člena týmu na pozici Senior direct marketing officer do oddělení předplatného. Vaší náplní práce bude plánování kampaní.

Náplň práce:

  • Direct marketing,
  • Vytváření a plánovaní online kampaní včetně realizace,
  • Práce s CRM systémem, s Excelem,
  • Analýzy a vyhodnocení online kampaní

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • 2-3 roky praxe ideálně v oblasti marketingu, sociálních sítí
  • kreativita a otevřená mysl
  • komunikativní přístup a nadšení pro práci
  • pečlivost, zodpovědnost, systematičnost, samostatnost
  • pracovní zkušenost ve vydavatelství výhodou
  • práce s Excelem
  • komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • práce na HPP
  • Multisport a další firemní benefity
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání

Společnost
Burda International CZ
Adresa
Přemyslovská 2845/43, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Burda International CZ, Michaela Ihnátová