Pro pražskou pobočku organizace ROZKOŠ bez RIZIKA hledáme kolegyni na pozici

sociální a terénní sociální pracovnice

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.

Hledáme sociální pracovnici pro Poradenské centrum R-R Praha a pro terénní programy v Praze a Středočeském kraji.

Náplň práce:

- sociální poradenství v poradenském centru
- terénní práce zpravidla ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 5 x a více za měsíc
- administrativa spojená se sociální prací
- spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
- pravidelné povinné vzdělávání, účast na konferencích, interní a externí stáže
- účast na poradách, supervizích a dalších pracovních setkáních

Požadujeme:

- ukončené VOŠ nebo VŠ studium v oborech zaměřených na sociální práci dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
- ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách, ochotu cestovat
- uživatelskou znalost programů Word, Excel, orientaci na internetu
- spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
- nutností je ŘP sk. B s aktivní praxí
- základní komunikace v anglickém jazyce
- respekt k práci v sexbyznysu
- výhodou je též praxe v terénní práci, vzdělání v oblasti krizové intervence, v motivačních rozhovorech apod.

Nabízíme:

- práci na HPP v rozsahu 0,5 úvazku s možností navýšení
- zaškolení a supervizi, další vzdělávání
- kancelář v centru Prahy
- práci se společenským přesahem
- specifickou a vstřícnou firemní kulturu a mnoho dalších benefitů

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme více než 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup dle dohody, možný ihned.

Chcete-li se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím motivační dopis a vaše CV.

Společnost
ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.