Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Specialista informačního systému Helios Green

Náplň práce:

  • správa firemního informačního systému Helios Green
  • návrh a implementace nových úprav a řešení
  • testování a optimalizace
  • analýza potřeb uživatelů IS
  • rozvoj IS
  • komunikace s programátory a dodavatelem
  • administrativní úkoly spojené s IT oddělením (správa licencí, přístupy atd.)

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání v oboru IT
  • znalost správy firemních informačních systémů
  • orientace v SQL výhodou
  • analytické a tvůrčí schopnosti, logické myšlení
  • samostatnost

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr nebo IČ
  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející české firmy
  • osobní a kariérní růst a získávání nových zkušeností
  • firemní benefity (služební vůz, NTB, služební telefon, zdravotní volno, MultiSport karta, příspěvek na stravovaní a jiné)
  • pracoviště Choťánky u Poděbrad

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Choťánky
Poděbrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.