Projektový manažer - IT řešení (okres Přerov)

Dobře zavedená firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v okrese Přerov pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň:

  • vedení projektů u klientů (plány, rozpočty, časové harmonogramy…)
  • péče o zákazníky při realizaci IT projektů (tvorba a implementace SW řešení na míru)
  • komunikace a kooperace se zákazníky
  • rozpoznávání a řešení rizik v rámci projektu
  • kooperace se subdodavateli při realizaci zakázek
  • spolupráce s obchodním a vývojovým týmem
  • výjezdy za zákazníky v rámci celé ČR (cca 1 den v týdnu)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v PROJEKTOVÉM MANAGEMENTU – nutná podmínka
  • schopnost řídit projektový tým a dotahovat projekty do úspěšného konce
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, zaměření na zákazníka
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat v rámci celé ČR

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • práce v přátelském kolektivu, v moderním pracovním prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: okres Přerov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Account Manager, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura