JAVA PROGRAMÁTOR

Úspěšná a zavedená softwarová společnost hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • vývoj specifických informačních systémů pro zákazníky z celého světa
  • rozvoj stávajících a vývoj nových verzí informačních systémů
  • analýza a řešení problémů v návaznosti na potřeby klienta
  • implementace zákaznických změn

Požadujeme:

  • dobrou znalost programovacího jazyka JAVA
  • orientaci v dalších technologiích (webová/aplikační vrstva, databáze,…)
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • chuť se dále rozvíjet, zájem o obor

Nabízíme:

  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • participaci na vývoji mezinárodních projektů
  • odpovídající platové ohodnocení
  • další vzdělávání
  • balíček benefitů (týden dovolené navíc, cílové odměny, elektronické stravenky,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, Programátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.